#کپشیر

قسمت اول:عملکرد ۹۷
فروش دفتر مرکزی توسط هیئت مدیره شرکت به قیمت۲۱۰٫۰۰۰ میلیون ریال موافقت گردید . فروش ساختمان هم نهایی شد و کاملا مورد تایید قرار گرفت…
شرکت با این مبلغ نزدیک به سهمی ١۴٠ تومان شناسایی سود خواهد داشت!!..
خیلی از دوستان برای ورود به سهم منتظر تایید نهایی فروش ساختمان بودن که حالا خیال همه با این شفاف سازی راحت شد..
خب در مورد سود عملیاتی سال ۹۷ هم حدود ۸۰ تومن برآورد کردیم که جمعا ۲۲۰ تومن سود هست که قطعا مقدار قابل توجهی در مجمع پیش رو به صورت نقدی تقسیم و بقیه صرف افزایش سرمایه از محل انباشته خواهد شد.
قسمت دوم:چشم انداز ۹۸
با توجه به انتقال کارخانه به محل جدید و با توجه به اینکه ظرفیت تولید کارخانه به مرور زمان ۳ برابر خواهد شد حداقل سود سال ۹۸ رو ۱۶۰ تومن برآورد میکنیم.در کنار این مهم شرکت دارای یک الماس بزرگ هست که همون زمین کارخانه قبلی هست که در مرکز شهر شیرازه و بین علما اختلاف نظر هست سر ارزشش.فقط همین قدر بهتون بگم ۱۲۶۰۰۰ متر هست که مجوز تجاری مسکونی اون هم گرفته شده و من حدودا ۳۰۰ میلیارد تومن در نظر گرفتم که به ازای هر سهم ۲۰۰۰ تومن میشه!!!
نتیجه گیری:شما دارید یه شرکتی میخرید که کلا ۱۵۰ میلیون سهمه و شناوری ۲۸ درصد.باید اعلام کنم طبق تحقیقات بنده تعداد زیادی از شناوری شرکت توسط درصدی های حقیقی جمع آوری شده که شاید کل شناور موجود قابل فروش کمتر از ۱۵ میلیون سهمه.کدوم سهم تو بازار میشناسین که اولا اینقدر سرمایه کوچکی داشته باشه.دوم ۲۲۰ تومن ۹۷ قطعی باشه سوم سال آینده سود عملیاتی حداقل ۱۶۰ تومنی داشته باشه و زمینی که به ازای هر سهم ۲۰۰۰ تومن سود!ارزش مارکت این سهم شوخی ای بیش نیست.تو گروهش کخاک هم میتونه یه نمونه ای باشه برای آینده این سهم.در نمودار تعدیل نشده در بازه بلند مدت هدف ۲۷۰۰ تومنی به چشم میخوره.تازه بدون سود مجمع و افزایش سرمایه های احتمالی.در مورد کوتاه مدتی ها هم شکست ۶۴۰ سهم رو به بالای ۹۰۰ خواهد رسانید.

.

.

طرح تغییر کاربری زمین موجود در کارخانه شیراز : 

دارایی:

.

.

.

زمین شیراز ، عکس هوایی : 

.

.

سهامدار عمده : 

.

.

پ ن : در مجمعی که اخیرا برگزار شد ، جمعی از سهامداران خرد نسبت به عملکرد سهامدارن عمده و شفاف سازی شرکت اعتراض کرده و توانسته رای و دیدگاه مدیران را نسبت به عملکرد ضعیف کنونی تغییر دهد . گویا شرکت و مدیران و سهامدارن عمده خصوصا صدر تامین در صدد تحقق خواسته های سهامدارن خرد می باشند .
این موضوع را میتوان در روز های اخیر که حجم ها و صف های خرید قوی  شکل گرفته ، مشاهده کرد .
با توجه به پتانسیل رشد بالای شرکت و کوچک بودن شرکت و دارایی بالای آن و عملکرد مثبت در سود سازی انتظار رشد قابل توجه در بازه میان مدتی برای این سهم متصور هستیم .
.

.
.
.

کاری از گروه آموزشی زیکو ( بورس )